АРХІЄРЕЙ В ЗАКОНІ

В Тернополі скандал довкола бійки за участю священиків тернопільської церкви Різдва Христового, що трапилася в селі Винятинці Заліщицького району набирає обертів.

Нагадаємо,що священослужителі церкви Різдва Христового, що в обласному центрі, по благословінню Архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона влаштували “розбірки” із настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці села Винятинці отцем Іваном Бойком. Проте в самій церкві “Різдва Христового” ще вчора це спростували.

«… такого інциденту не було, ніякого. Це є внутрішні церковні питання – яка бійка була? Скажу вам неофіційно – ніякої бійки не було! Врегульовувались церковні питання от. Все рівно правда восторжествує. Отець Іван в забороні є офіційно і те, що його відстоюють тото вони порушують правила і догми церкви не виконують волі ні церкви, ні єпископа, ні апостольських правил…»– повідомив кремезний чоловік в мирському одязі з валізкою в руці,який не представився.

Детальніше у відео “ІНТБ“.

Говорити відверту неправду представникам ЗМІ і вірянам це вже звичайна практика для служителів Зеленої Церкви. Ще не так давно попередник Владики Тихона – Владика Мстислав теж намагався переконати всіх, що бійку в СІТІ він собі не дозволяв. Та ми добре пам’ятаємо, які наслідки мала ця відверта брехня з вуст тодішнього керманича Тернопільської Єпархії УАПЦ.

ЗМІ неодноразово публікували біографію Архієпископа Тихона (Петранюка), який перейшов до УАПЦ після заборони в УПЦ КП та отримав Тернопільську кафедру в світлі кримінального скандалу по відчуженню пам’ятки місцевого значення Червоногородського Замку найвищим керівництвом Автокефальної Церкви, а саме Архієпископом Мстиславом (Гук) та Митрополитом Макарієм (Малетичем).

Нажаль про імпульсивність та нестриманість Владики Тихона ходять легенди. Так само, як і з священнослужителям, Його Високопреосвященство, дозволяє поводити себе і з браттями-архієреями.

Наприклад на Архієрейському Соборі, в січні 2018 року Божого, ще тоді Єпископ Тихон (Петранюк) в присутності усіх, публічно дозволив собі погрожувати єпископу Ужгородському і Закарпатському Кирилу (Михайлюку) керуючому Закарпатською Єпархією УАПЦ та повчати Предстоятеля Митрополита Київського і всієї України Макарія (Малетича), що і як потрібно робити для того щоб «Влада прийшла сама до Блаженнішого».

Частину аудіо запису представляємо вашій увазі.

Владика Кирил (Михайлюк): А звідки у Вас такі свєдєнія, що я з ним каждий день п’ю.

Владика Тихон (Петранюк): Нє будіть во мнє звэря пожалуй ста, Ви у мене дограєтесь! Я Вам чесно говорю. Я, Вас так похіротонюю, що Ви похіротовані у мене будете хіротоненіх. Я тебе нахіротонію, я тебе нахіротонію!

Владика Кирил (Михайлюк): Не треба мене розумієш, ти мені погрожувати, ще поки ти ніхто…

Митрополит Макарій (Малетич): Ну Владики ну бійтеся Бога!

 Владика Тихон (Петранюк): Нема шо по чужим єпархіям лазити…

Владика Кирил (Михайлюк): Я не лазив по твоїх єпархіях то по-перше, моя батьківщина ти, що додому не їздиш? Чи що?

Владика Тихон (Петранюк): Зараз поїдеш!

Владика Тихон (Петранюк): …Якщо ми таким чином хочем зробити, то це можна зробити і знайти зал і де переночувати і де зустріти – кожна єпархія. Де служити? Під Андріївською церквов служити Владика. Зробити підвищення привести хори зо два-три протодияконів. Явка всіх архієреїв і всього духовенства КРИВЕ, СЛІПЕ, ГОРБАТЕ – тоді буде порядок. Де служити? Поставити палатку не ОБОЛОНЬ ПИВО, а просто білу так, як у Лаврі ставлять і служити там. Переносний престіл купити, жертвенник і так служити Владика. Тоді нас побачуть шо ми є.

Запросити це телебачення продажне! Запросити ці партії нікому не потрібні – Самопомочі, оці Ляшків і всіх решта цих присутніх розумієте? І тоді ми зробимо, що ми є – масовку зробим. Після цього ВОНИ самі будуть кликати Блаженнішого на розмову. А якщо ми це не будемо робити – де служити на вітрі служити, на повітрі під Андріївськов церквою служити. Обов’язковим порядком. Бо це є перший Кафедральний храм  – серце України!…

Сьогодні, на подвір’ї Церкви Різдва Христового за дорученням керуючого Тернопільської Єпархії Високопреосвященнійшого Тихона, недолугий, але офіційний коментар подіям, що мали місце в селі Винятинці Заліщицького району Тернопільської області дав отець Василь Божаківський.

Прикро, що дані події на Тернопільщині відбуваються в передчасі проведення Об’єднавчого Собору де 15 грудня 2018 р.Б. буде обрано нового Предстоятеля помісної Автокефальної Православної Церкви в Україні.

ДАЛІ  БУДЕ…

57 thoughts on “АРХІЄРЕЙ В ЗАКОНІ

 1. Добрий друг says:

  Тихон – нормальний тобі такий привіт прилетів від Михайлівни! Кажеш, як керуючий не визнає ТЄ себе ПОТЕРПІЛОЮ у кримінальному провадженні по продажу монастиря? Ну-ну

 2. БОГДАН says:

  МАКАКА КОМІСІЮ СКЛИКАЙ! АНУ ДАВАЙ! ЗВІДКИ ТОТО ПІШЛО! ПАТРІАРЩИЙ СУД! ЩО ТАМ В ТЕБЕ ПО СПИСКУ? ПОЗА ШТАТ! ПОТОМ ВЗАД! ПОТОМ КАФЕДРУ ДАЙ! ЗНОВУ НА Х*Й! ВІРТЕ БОГУ! ПОТІМ ПИШИ ДО БОГОМОЛА, ЩО ПАТРІАРХІЯ МАЄ РОБИТИ ПИТАЙ! ДАЛІ ВКЛЮЧАЙ ДИБІЛА! А ТАМ МОЖЕ І КАФЕДРУ В ШОСТЕ ПРОДАЖ

 3. Іванівна says:

  А то шо тим Рубльовскім мотеляли, як нєваляшкою – літав по всій церкві, як птєнчік)))))))))) та то є купа хлопа, ще й вийшов не своїми ногами а винесли вперед ногами, Господи прости, і то при життю)))))))

 4. Колос says:

  Макарій роздерти тебе, як жабу мало за таких, архієреїв, що ти понапихав до нашої церкви. То всьо твої призначення довели до такого позору.
  Якби зразу не розводив болото того би не було такого, а ти все ненаїжся мало тобі мало, а дихати би вже тобі не дало то бабло!

 5. Сором says:

  Скажіть, а хто провокує ці сутички. Ті, хто це робить, мають великий гріх перед Богом. Які це священнослужителі, якщо вирішують свої питання через наглість і штовханину. Люди, як ви ходите до таких священиків – це бариги з великої дороги і Бог від таких відвертається. Священик повинен сповідувати мир і спокій в душах прихожан, а не агресію.

 6. земляк says:

  Я тєжко перепрошую що сі до Вас звертаю Ваше Високопреосвященство, яле хтіб би тако легонько спитати чув їм сти шо ви палкою душилисти отцє і вона вам сі зігнула то у нас туй в горах файні є трави помічні на туво палку в ваші роки то ше зарано аби не стоєло. я туй в сайті лишєю тел моб зазвоните то я вам поражу з чим сі пє будете як хлопє горсували то всьо нерви владико не бережете себе ніц

 7. людина says:

  Слухайте нелюди ви продажні, а не можна тако вже вступитись до грома з Різдва разом зі своїми жонами Василями тою челяддю забрати свою безграмотну канцелярію і увалити десь на чернівецьку чи ще куди подалі – БІЛЬШЕ НЕ ГАНЬБИТИ НАШУ ЦЕРКВУ!!!! Якого ви присмокталися до тої церкви різдва? Йдіть на три боки, а краще звідки приблуди прийшли не нервуйте людей бо ви я дивлюсь таки просите щоб вас як в тому селі винесли та й посахи вам позапихали в одно місце щоб навіки про вас не чути і не бачити. І колотять і колотять і крадуть і крадуть та скільки івже то можна??? скільки я вас питаю?

 8. короп says:

  посох в поліцію здали це мене повеселило. я уявляю як поліцаї регочуть катаючись по підлозі. ксьонзи стали їх постійними клієнтами причому поголовно як не вкраде то пяне за кермом то побється то педофіл не церковні служителі а взірець для наслідування. прмо після побаченого хочеться піти посповідатись причаститись по морді йому дати ,а що як йому можна в церкві пиздит..сь мені зась?

 9. карантин says:

  Запросити це телебачення продажне!))))))) отлічно
  Запросити ці партії нікому не потрібні-
  ти Петранюк допизді..я

 10. Василь says:

  Що Володимир кажеш бійки не було???? Повилазило тобі чи так вже мус Тихону вгодити? Брехня брехнею поганяє? Бож,е як невдобно получилось……

 11. поет says:

  Нє будіть во мнє звэря пожалуйста, Ви у мене дограєтесь!-
  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))) по всьому видно, ти вже догрався звєрь тихон)))))))))))))))

 12. Наталя Т says:

  Хочеться спитати: i що не так сказав Владика Тихон якщо розбиратись в сутI сказаних ним слiв – хiба журналicти не продажнi або партii украiнськI комусь користь принесли?

 13. БПП says:

  Галицька Митрополія чим ближче до Собору тим палкіше себе проявляє! Давайте давайте хлопці рипайтесь, а ми на то подивимось!

 14. лужний says:

  СОБРАТ подай в суд відстій свою ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ і ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ! Один вже відстояв ще ти ризикни здоров ям! Як там АНДРІЙ вчив немали с дозволу знімати то відео, як громадянин ону прояви послух то за ПРАВДУ святе піти до суду! За адвоката собі Бедя візьми тому Тернопільщина до сих пір спати не дає – поможе, підтримає, захистить)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 15. вовчик says:

  а чого на подвірї квіточка інтервю давала в спальні не прибрано? чи то так дуже хотіли на свіжому повітрі до вітру? гоміки в рясах -морда розсосана аж противно дивитись, а того ротика краще б не відкривало ……………що та церква лише не терпить від таких служак той Господь має стальні нерви

 16. Лара says:

  Ваші внутрішні розборки – вилазять нам зовнішньо боком! І паплюжать ту церкву і паплюжать. Ну прийшло скотиняка голе босе і в вінку, а туди ж скандал на скандалі. Палець об палець не зробило для церкви ще розвалює остатки таки доручки вже довело своїми тими вибриками і далі не може заспокоятися. Ну як не стало Мефодія немає спокою все товчуть тай поливають та ще роздмухують. Ну коли вже то стане. Що ви так над тими людьми збиткуєтесь? Скільки ще то маєм терпіти?

 17. степан says:

  Браття і сестри у мене є Приватівська картка може гроші почнем збирати Бойкови на ліки? А Тихуші на адвоката. Мицик знає туй одного захисника -Тарас називає ,має офіс коло СІТІ! Поможемо отцям за простибіг!

 18. валік says:

  Може маєш бажання відкритого листа кому написати? Чи Макарію відс..ти? Які ще є варіанти??? Не сци , ми тебе на моряків поміняєм нехай тебе Кирил сам під ялиночкою ї.е! Буде тобі і самопоміч і ляшко в одному флаконі 👌

 19. Анонім says:

  То у Владики контузія дала ся в знаки після Луганської Народної Республіки .весь час треба воювати . Посттравматичний синдром . Поїхав на вичитку ну тут і дєржитє мєня четвєро . ….. альпініти в окопах не виживають ….

 20. вікторія юрченко says:

  Будуть мати, що на соборі обговорювати і знову тернопіль і знову бійка! Шикарна кандидатура на нового главу церкви від уапц після макарія звичайно той позаконкуренцією. Той ,як захопив владу то і зїхав з розуму зовсім. Позорища !!!! Вже так як ви над нашою церквою збиткуєтесь так ніхто не зміг би. Іуди і фарисеї!!! Ще мають лице до людей виходити

 21. грек says:

  Владика та розбіжись добре влупись головою в який одвірок та й тоже на люди покажися троха слабим! Нє тако як небудь. Добре вріжся! Аби зірочки засвітились.

 22. Іван Іванович says:

  ТИХОНІЯ вітаємо з першим …… досвідом! Зайшла с ти з палков Вийшла без))))))))) ну і як сподобався досвід садо-мазо???? Отримав с ти задоволення, а оргазм? То перший раз …… далі буде легше

 23. Васильків says:

  ну в луганську ти був – прославився, у нас вже тоже – прогримів можеш сину далі в дорогу збератись доброго потрошки

 24. ФСБ says:

  Є така служба МП. Тихонія, то ти по заданію там була ,чи тако просто подорозі заїхала по старій памяті КП провідати захтілось?

 25. вірянка says:

  Владика Мефодій жив тою церквою. Дбав. Заповів поховати на території щоб бути сторожем після смерті. як він сам казав. А ці варвари розтерзали. розтягли. згвалтували наплювавши на всіх і на все! Ніби вчора поховали Блаженнішого. а нічого на території Різдва не змінилось. Тільки користають і ганьбляться…люди вам того не пробачать. а Господь тим паче! Блаженніший Владико Мефодіє моли Бога за нас свою паству і церкву Різдва Христового!

 26. кіт says:

  він у нас ще той комітетчик. Макарій взяв його до комітету по підготовці собору….буйних заздалегідь треба позамикати)

 27. Коментатор says:

  Тихон- молодець! Такі люди як він багато,що можуть зробити для української церкви. В цього хороший характер, йому дано вирішувати складні питання. Саме таких людей бракує в нас. Особисто я маю велику повагу до Тихона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *